Trainingsoverzicht

EERSTE ELFTAL KVV OG VORSELAAR 1e PROV.
dag tijd type veld trainer(s)
dinsdag 19:30 - 21:00 Team training C-terrein Filip De Cnodder, Kim Van Cotthem, Gunther Smits, Cliff Van Looy, Mark De Cnodder, Glenn Van de Vel
donderdag 19:30 - 21:00 Team training C-terrein Filip De Cnodder, Kim Van Cotthem, Gunther Smits, Cliff Van Looy, Mark De Cnodder, Glenn Van de Vel
 
Reserven OGV Prov. Res. A (Reeks B)
dag tijd type veld trainer(s)
dinsdag 19:30 - 21:00 Team training D-terrein Gunther Smits, Patrick Buelens
donderdag 19:30 - 21:00 Team training D-terrein Gunther Smits, Patrick Buelens
 
Reserven OGV Gew. Res. B (Reeks G)
dag tijd type veld trainer(s)
woensdag 19:30 - 21:00 Team training C-terrein Glenn Van de Vel, Eddy Robben, Glenn Van de Vel
 
Reserven OGV Gew. Res. C (Reeks Q)
dag tijd type veld trainer(s)
maandag 19:30 - 21:00 Team training D-terrein Tom Van Bulck, Glenn Van de Vel
woensdag 19:30 - 21:00 Team training C-terrein Tom Van Bulck, Glenn Van de Vel
 
Veteranen OGV Veteranen D (Reeks T+)
dag tijd type veld trainer(s)
woensdag 20:00 - 21:30 Team training D-terrein Marc Peeters
 
U17 OGV PU17 A (Reeks D)
dag tijd type veld trainer(s)
maandag 18:00 - 19:30 Team training D-terrein Kenny Van de Vel, Eddy Robben
woensdag 15:00 - 16:30 Team training C-terrein Kenny Van de Vel, Eddy Robben
 
U17 OGV GU17 B (Reeks F)
dag tijd type veld trainer(s)
maandag 19:30 - 21:00 Team training D2 Dirk Gebruers, Jacky Mariën
woensdag 19:30 - 21:00 Team training D2 Dirk Gebruers, Jacky Mariën
 
U15 OGV PU15 A (Reeks A)
dag tijd type veld trainer(s)
dinsdag 18:00 - 19:30 Team training D2 Werry Sels, Frans Bakelants
donderdag 18:00 - 19:30 Team training D2 Werry Sels, Frans Bakelants
 
U15 OGV GU15 B (Reeks H)
dag tijd type veld trainer(s)
woensdag 18:00 - 19:30 Team training D2 Jerry Bernaerts, Edon Elshani, Johan Moortgat
vrijdag 18:30 - 19:00 Team training D2 Jerry Bernaerts, Edon Elshani, Johan Moortgat
 
U15 OGV GU15 C (Reeks V)
dag tijd type veld trainer(s)
maandag 18:00 - 19:30 Team training D2 Danny Boons, Mario Van Staeyen, Koen Van Peel
woensdag 18:00 - 19:30 Team training D2 Danny Boons, Mario Van Staeyen, Koen Van Peel
 
U13 OGV PU13 A (Reeks A)
dag tijd type veld trainer(s)
woensdag 18:00 - 19:30 Team training C1 Mark Drelaud, (Jos) Danny Van Looy, Patrick Wolput, Joris Goossens
vrijdag 18:00 - 19:30 Team training C1 Mark Drelaud, (Jos) Danny Van Looy, Patrick Wolput, Joris Goossens
 
U13 OGV GU13 B (Reeks R)
dag tijd type veld trainer(s)
maandag 18:00 - 19:30 Team training C2 Gerry Goormans, Ive Van Bouwel
woensdag 18:00 - 19:30 Team training C2 Gerry Goormans, Ive Van Bouwel
 
U12 OGV PU12 A (Reeks D)
dag tijd type veld trainer(s)
woensdag 18:00 - 19:30 Team training C1 Joris Goossens, Mitchell Mariën, Joris Goossens
vrijdag 18:00 - 19:30 Team training D1 Joris Goossens, Mitchell Mariën, Joris Goossens
 
U12 OGV GU12 B (Reeks D)
dag tijd type veld trainer(s)
woensdag 18:00 - 19:30 Team training C2 Tim Mertens, Jenny Branders
vrijdag 18:30 - 20:00 Team training D2 Tim Mertens, Jenny Branders
 
U11 OGV PU11 A (Reeks A)
dag tijd type veld trainer(s)
dinsdag 18:00 - 19:30 Team training D1 Bram Willems, Ivan Verhaert
donderdag 18:00 - 19:30 Team training E-terrein Bram Willems, Ivan Verhaert
 
U11 OGV GU11 B (Reeks N)
dag tijd type veld trainer(s)
dinsdag 18:00 - 19:30 Team training C1 Edon Elshani, Sven Guns
donderdag 18:00 - 19:30 Team training C2 Edon Elshani, Sven Guns
 
U10 OGV PU10 A (Reeks A)
dag tijd type veld trainer(s)
dinsdag 18:00 - 19:30 Team training D1 Stefan Thoelen, Nico Vanderheyden, Carola Van Dyck
donderdag 18:00 - 19:30 Team training E-terrein Stefan Thoelen, Nico Vanderheyden, Carola Van Dyck
 
U10 OGV GU10 B (Reeks I)
dag tijd type veld trainer(s)
dinsdag 18:00 - 19:30 Team training E-terrein Kurt Dierckx, Nick Geluykens, Tom Daems
donderdag 18:00 - 19:30 Team training D1 Kurt Dierckx, Nick Geluykens, Tom Daems
 
U10 OGV GU10 C (Reeks S)
dag tijd type veld trainer(s)
dinsdag 18:00 - 19:30 Team training E-terrein Hans Geunes, Wim Van Tendeloo
donderdag 18:00 - 19:30 Team training D1 Hans Geunes, Wim Van Tendeloo
 
U9 OGV PU9 A (Reeks B)
dag tijd type veld trainer(s)
dinsdag 18:00 - 19:00 Team training E-terrein Bart Gypen, Yves Hoefkens, Dimitri Paepen, Hans Smolders, Erwin Verswyvel
donderdag 18:00 - 19:00 Team training F1 - Duiveltjes Bart Gypen, Yves Hoefkens, Dimitri Paepen, Hans Smolders, Erwin Verswyvel
 
U9 OGV PU9 B (Reeks J)
dag tijd type veld trainer(s)
dinsdag 18:00 - 19:00 Team training E-terrein Bart Gypen, Yves Hoefkens, Dimitri Paepen, Hans Smolders, Erwin Verswyvel
donderdag 18:00 - 19:00 Team training F1 - Duiveltjes Bart Gypen, Yves Hoefkens, Dimitri Paepen, Hans Smolders, Erwin Verswyvel
 
U9 OGV GU9 C (Reeks L)
dag tijd type veld trainer(s)
dinsdag 18:00 - 19:00 Team training E-terrein Bart Gypen, Yves Hoefkens, Dimitri Paepen, Hans Smolders, Erwin Verswyvel
donderdag 18:00 - 19:00 Team training F1 - Duiveltjes Bart Gypen, Yves Hoefkens, Dimitri Paepen, Hans Smolders, Erwin Verswyvel
 
U8 OGV PU8 A (Reeks H)
dag tijd type veld trainer(s)
woensdag 18:00 - 19:00 Team training F1 - Duiveltjes Robbe De Cnodder, Hans Smolders, Kristof Van Loy, Jef Wagemans
vrijdag 18:00 - 19:00 Team training F1 - Duiveltjes Robbe De Cnodder, Hans Smolders, Kristof Van Loy, Jef Wagemans
 
U8 OGV PU8 B (Reeks J)
dag tijd type veld trainer(s)
woensdag 18:00 - 19:00 Team training F1 - Duiveltjes Robbe De Cnodder, Hans Smolders, Aimé Van Dessel, Kristof Van Loy, Jef Wagemans
vrijdag 18:00 - 19:00 Team training F1 - Duiveltjes Robbe De Cnodder, Hans Smolders, Aimé Van Dessel, Kristof Van Loy, Jef Wagemans
 
U7 OGV U7 A (Reeks M)
dag tijd type veld trainer(s)
woensdag 18:00 - 19:15 Team training B-terrein Mathieu Eelen, Tom Mariën, Wesley Van Gestel, Joachim Van Rooy, Loic Willems, Kevin Wynants, Koen De Voldere
 
U7 OGV U7 B (Reeks AC)
dag tijd type veld trainer(s)
woensdag 18:00 - 19:00 Team training B-terrein Mathieu Eelen, Tom Mariën, Wesley Van Gestel, Joachim Van Rooy, Loic Willems, Kevin Wynants, Koen De Voldere
 
U6 OGV U6 A (Reeks F)
dag tijd type veld trainer(s)
woensdag 17:00 - 18:00 Team training G - Debutantjes Jorre Baeten, Niels De Ceuster, Gilles Smits, Jesse Van Dyck, Jurgen Van Dyck, Joppe Weuts, Pieter Van Der Kerken
 
G-ploeg OGV G-ploeg
dag tijd type veld trainer(s)
woensdag 18:30 - 19:30 Team training B1 Sven Guns
vrijdag 18:30 - 19:30 Team training E1 Sven Guns
 
Keepers OGV Keepers
dag tijd type veld trainer(s)
maandag 18:00 - 20:00 Keepers training D1
woensdag 18:00 - 19:00 Keepers training C1
 
Evenementen
zondag 22 oktober 2017
Activiteit Ontbijt 08:00 Ons Genoegen Vorselaar
vrijdag 10 november 2017
Activiteit BAL INTERNATIONAL 20:00 OGV
donderdag 28 december 2017
Activiteit Kerstfeest 17:00 Ons Genoegen Vorselaar
Onze hoofdsponsors
Terug naar boven